Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CTHHMV

9. 01. 2017 9:18:02
Teď když na webu napíšete něco, co je v rozporu s mainstreamem, nový útvar pana Chovance lehce určí adresu a policie může dotyčného předvést. Protože nový úřad bude mít administrační přístup třeba do vašeho facebooku.

Hlásání pravdy.

Jsem dlužen vysvětlit zkratku CTHHMV. Je to nově vzniklé centrum proti terorizmu a hybridním hrozbám a dezinformacím, které vzniklo na ministerstvu vnitra. Na rozdíl od té zkratky, je jednoduché pochopit, že pod správou ministerstva vnitra vznikl další útvar pro špehování občanů. Bývalý ministr vnitra František Bublan (ČSSD)se v pořadu ČT asi přeřekl. Prozradil občanům, že nový úřad je kopií německého modelu novodobého „Sicherheitsdienst.“ Úřad řídí Anetta Kahne, bývalá spolupracovnice východoní německé tajné služby Stasi a současná kamarádka Angely Merkel.

No ano, nechat si schválit státní správou hlásání pravdy, bylo typické pro komunistický politický režim, kterému se říkalo totalita. Myslím, že do 1.ledna tohoto roku 2017 nikdo nepředpokládal, že se budeme v čase navracet o nějakých šedesát let. Koordinátorka, myslím, že i ředitelka novodobého centra Eva Romancovová pravila, že ze strany nového útvaru půjde o snahu, aby veřejnost nebyla zcela zmatena dezinformačními kampaněmi cizí moci.

Něco podobného právě probíhá v USA, když končící prezident Obama dělá všechno proto, aby svoji neschopnost svedl na vykonstruované počítačové útoky ruských hackerů a dehonestaci svého nástupce Trumpa. Je to ukázkový příklad, jak americké elity, napříč politikou, vrhají do boje i slepé, ale ohlušující granáty. A jestli Trump uspěje, nebo bude převálcován současným establishmentem? Nicméně obě strany si uvědomují, že se jedná o rozhodující střetnutí pro další osud svobodného myšlení. Však globální elity a neziskové organizace si už takřka osedlaly svět. Vzniklo prostředí, kde je selský rozum spíše na překážku a které je náchylné k šíření stupidních ideologií

Problém nového centra?

Mainstreamový pořad ke zdůvodnění špehovacího centra v Událostech komentářích, se panu Dolanskému nepovedl, ostatně senátor Veleba už uvedl do rozpaků nejednoho moderátora v ČT. Ve zmíněném pořadu proto také zaznělo, že nasbírané informace centra proti hybridním hrozbám budou předávány policii. Koho hned nenapadlo, jestli nový orgán bude skutečně jenom monitorovací a vysvětlovací? Řekl bych, že „ověřenou“ pravdu budou používat policejní složky a nepůjde o monitoring ani o stanoviska MV k dezinformacím. Evidentně půjde o aktivní sledování nepohodlných osob a nepohodlných alternativních medií.

Problémem centra taky bude, že bude dělat práci někoho jiného. Vysvětlovat a hlavně mluvit s občany, to není práce vnitráckých úředníků, ale politiků. Proto jsme si je zvolili a štědře platíme ze svých daní. Vrcholová česká politika bohužel dospěla do takového stavu, že ji vytvářejí lidé, kteří by za normálních okolností nemohli dělat ani pomocníka VB, nebo předsedu uliční organizace KSČ. Různá prohlášení premiéra Sobotky nejsou srozumitelná nikomu, snad s výjimkou jeho podobně postižených kolegů. Rozhodně ne běžným občanům.

Něco mně to připomíná.

Byl jsem ještě dítě, když v bývalém Sovětském svazu se konečně začal řešit kult osobnosti. Bolševický sjezd odsoudil generalissima Stalina a u nás doma v Československu se v Praze na Letné stavěla „fronta na maso“ Stalinův pomník. Paradoxně, dnešní pražská kavárna spolu se sociální demokracií, sice v opačném gardu, ale společně, se hlásí k vypatlanému obrazu světa. Ten už svojí SORELU, nebo nějaký jiný realizmus, prohrál

Hra na pravdu.

Pan Chovanec by měl nový úřad nazvat ministerstvem propagandy. Podstata nově vytvořeného odboru je hanobení, zastrašování a kriminalizace těch, jejichž informace a názory nejsou v souladu s oficiální politickokorektní propagandou, kterou podle amerických not i EU, hraje česká vláda. Jsem již dost starý, abych věděl, že jediná pravda existuje jenom ve vysněném světě. Každý máme svůj pohled na věc, podle svého posuzujeme události, co jednomu prospívá, druhého může poškodit. A právě odlišné názory a různé přístupy tvoří moudrost národa.

Jestli si sociální demokracie myslí, že si úřad udrží a bude jí pomáhat, dovolím si panu Chovancovi říci, že se mýlí. Po nich přijdou jiní a CTHHMV bude sloužit jiné moci a jiné politické straně ke kompromitaci svých protivníků, na příklad během příštích voleb. Myslím, že pan premiér Bohuslav si ještě přeje rozšíření do dalších odborů, do dalších objektů ohrožených dosud ještě neznámým ohrožením. Asi z toho bude celonárodní zábava jak zahltit CTHH, jež momentálně vlastní ČSSD, jejich vlastními problémy. Na internetových portálech si s tím poradí i školáci.

Autor: Karel Stýblo | pondělí 9.1.2017 9:18 | karma článku: 26.24 | přečteno: 531x

Další články blogera

Karel Stýblo

Neetická zaměstnanost.

Jak je v naší krajině patrno, pokus o kvalifikovaný odhad počtu našich cikánských spoluobčanů, je neetická věc. Vládní sčítání Romů nebude, je rasistické a nekorektní. Můžeme si jen nalít trochu korektního vína, z pachutí.

19.9.2017 v 10:03 | Karma článku: 14.13 | Přečteno: 303 | Diskuse

Karel Stýblo

Evropský kosmetický salon

Nový francouzský prezident Emmanuel Macron překvapuje své voliče. Jeho popularita doma strmě padá a myslím, že brzy dopadne i na nadšení „jeho Evropanů“. Čtyřicátník Macron, prý si daňovými poplatníky nechá platit kosmetický salon

4.9.2017 v 8:52 | Karma článku: 18.32 | Přečteno: 237 | Diskuse

Karel Stýblo

Hmyz v Čechách.

Z hmyzu se stává potravina, kdy začne platit novela nařízení Evropského parlamentu a Rady o nových potravinách (2015/2283). „Hmyz je řešením pro důchodce, kteří mají málo peněz na výživu.“ Říká šéfkuchař Petr Ockneht.

14.8.2017 v 13:16 | Karma článku: 21.44 | Přečteno: 422 | Diskuse

Karel Stýblo

Politika na vodě.

V dřívějším Československu, v době začínající komunistické éry v roce 1948, si většina lidí po válce myslela, že nemůže být nic lepšího. Docela brzo se ukázal pravý opak. Málo kdo se sklonil, ale musel žít.

4.8.2017 v 8:20 | Karma článku: 20.50 | Přečteno: 389 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 2 | Diskuse

Jiří Fábik

Platí u nás Úmluva o právech dítěte?

kdo je zájmovou skupinou pro naše politiky? Exekutoři, insolvenční správci či naše děti. Proč nenechat naše matky bez peněz. Jak řekl jeden náš politik . Ať si najdou chlapa. Jak jednoduché řešení.

19.9.2017 v 19:17 | Karma článku: 4.29 | Přečteno: 195 | Diskuse

Jiřina Holotová

Soud přednesl správné argumenty v odvolacím řízení kauzy "hidžáb ve škole"

"V sekulárním Česku je nutno chránit právo být bez vyznání stejně, jako právo náboženství vyznávat." Tato argumentace zazněla z úst předsedy senátu. Odvolací soud tak potvrdil lednový verdikt první instance o zamítnutí žaloby.

19.9.2017 v 18:05 | Karma článku: 34.35 | Přečteno: 822 | Diskuse

Jan Ziegler

Okamurovský populismus, to jsou tzv. novomanželské půjčky

Rodiny by podle plánů Strany přímé demokracie Tomia Okamura měly dostávat 300 tisíc korun novomanželské bezúročné půjčky. Při narození třetího dítěte by je už nemusely vracet. To je zločinné mrhání peněz..

19.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 18.34 | Přečteno: 501 | Diskuse

Pavel Kamas

Volební ovce

S blížícími volbami se odehrává více a více vtipných (nebo tragických?) situací. Rozhovory a komentáře jsou toho plné. Obavu z ANO začíná střídat obava, že by část poslanců mohli získat Piráti. A ČSSD se rozhodla vyhrát volby.

19.9.2017 v 15:59 | Karma článku: 10.96 | Přečteno: 326 | Diskuse
Počet článků 263 Celková karma 21.75 Průměrná čtenost 778
Důchodce s vlastním názorem, jenž si myslí, že na krmení holubů má ještě času dost.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.