Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CTHHMV

9. 01. 2017 9:18:02
Teď když na webu napíšete něco, co je v rozporu s mainstreamem, nový útvar pana Chovance lehce určí adresu a policie může dotyčného předvést. Protože nový úřad bude mít administrační přístup třeba do vašeho facebooku.

Hlásání pravdy.

Jsem dlužen vysvětlit zkratku CTHHMV. Je to nově vzniklé centrum proti terorizmu a hybridním hrozbám a dezinformacím, které vzniklo na ministerstvu vnitra. Na rozdíl od té zkratky, je jednoduché pochopit, že pod správou ministerstva vnitra vznikl další útvar pro špehování občanů. Bývalý ministr vnitra František Bublan (ČSSD)se v pořadu ČT asi přeřekl. Prozradil občanům, že nový úřad je kopií německého modelu novodobého „Sicherheitsdienst.“ Úřad řídí Anetta Kahne, bývalá spolupracovnice východoní německé tajné služby Stasi a současná kamarádka Angely Merkel.

No ano, nechat si schválit státní správou hlásání pravdy, bylo typické pro komunistický politický režim, kterému se říkalo totalita. Myslím, že do 1.ledna tohoto roku 2017 nikdo nepředpokládal, že se budeme v čase navracet o nějakých šedesát let. Koordinátorka, myslím, že i ředitelka novodobého centra Eva Romancovová pravila, že ze strany nového útvaru půjde o snahu, aby veřejnost nebyla zcela zmatena dezinformačními kampaněmi cizí moci.

Něco podobného právě probíhá v USA, když končící prezident Obama dělá všechno proto, aby svoji neschopnost svedl na vykonstruované počítačové útoky ruských hackerů a dehonestaci svého nástupce Trumpa. Je to ukázkový příklad, jak americké elity, napříč politikou, vrhají do boje i slepé, ale ohlušující granáty. A jestli Trump uspěje, nebo bude převálcován současným establishmentem? Nicméně obě strany si uvědomují, že se jedná o rozhodující střetnutí pro další osud svobodného myšlení. Však globální elity a neziskové organizace si už takřka osedlaly svět. Vzniklo prostředí, kde je selský rozum spíše na překážku a které je náchylné k šíření stupidních ideologií

Problém nového centra?

Mainstreamový pořad ke zdůvodnění špehovacího centra v Událostech komentářích, se panu Dolanskému nepovedl, ostatně senátor Veleba už uvedl do rozpaků nejednoho moderátora v ČT. Ve zmíněném pořadu proto také zaznělo, že nasbírané informace centra proti hybridním hrozbám budou předávány policii. Koho hned nenapadlo, jestli nový orgán bude skutečně jenom monitorovací a vysvětlovací? Řekl bych, že „ověřenou“ pravdu budou používat policejní složky a nepůjde o monitoring ani o stanoviska MV k dezinformacím. Evidentně půjde o aktivní sledování nepohodlných osob a nepohodlných alternativních medií.

Problémem centra taky bude, že bude dělat práci někoho jiného. Vysvětlovat a hlavně mluvit s občany, to není práce vnitráckých úředníků, ale politiků. Proto jsme si je zvolili a štědře platíme ze svých daní. Vrcholová česká politika bohužel dospěla do takového stavu, že ji vytvářejí lidé, kteří by za normálních okolností nemohli dělat ani pomocníka VB, nebo předsedu uliční organizace KSČ. Různá prohlášení premiéra Sobotky nejsou srozumitelná nikomu, snad s výjimkou jeho podobně postižených kolegů. Rozhodně ne běžným občanům.

Něco mně to připomíná.

Byl jsem ještě dítě, když v bývalém Sovětském svazu se konečně začal řešit kult osobnosti. Bolševický sjezd odsoudil generalissima Stalina a u nás doma v Československu se v Praze na Letné stavěla „fronta na maso“ Stalinův pomník. Paradoxně, dnešní pražská kavárna spolu se sociální demokracií, sice v opačném gardu, ale společně, se hlásí k vypatlanému obrazu světa. Ten už svojí SORELU, nebo nějaký jiný realizmus, prohrál

Hra na pravdu.

Pan Chovanec by měl nový úřad nazvat ministerstvem propagandy. Podstata nově vytvořeného odboru je hanobení, zastrašování a kriminalizace těch, jejichž informace a názory nejsou v souladu s oficiální politickokorektní propagandou, kterou podle amerických not i EU, hraje česká vláda. Jsem již dost starý, abych věděl, že jediná pravda existuje jenom ve vysněném světě. Každý máme svůj pohled na věc, podle svého posuzujeme události, co jednomu prospívá, druhého může poškodit. A právě odlišné názory a různé přístupy tvoří moudrost národa.

Jestli si sociální demokracie myslí, že si úřad udrží a bude jí pomáhat, dovolím si panu Chovancovi říci, že se mýlí. Po nich přijdou jiní a CTHHMV bude sloužit jiné moci a jiné politické straně ke kompromitaci svých protivníků, na příklad během příštích voleb. Myslím, že pan premiér Bohuslav si ještě přeje rozšíření do dalších odborů, do dalších objektů ohrožených dosud ještě neznámým ohrožením. Asi z toho bude celonárodní zábava jak zahltit CTHH, jež momentálně vlastní ČSSD, jejich vlastními problémy. Na internetových portálech si s tím poradí i školáci.

Autor: Karel Stýblo | pondělí 9.1.2017 9:18 | karma článku: 26.24 | přečteno: 529x

Další články blogera

Karel Stýblo

Soubor hlupáků.

Jenom se těžko rozpozná, kdo je hlupák větší. Mnozí z nás právem tuší zradu. Když se před listopadem chartisté odvolávali na lidská práva a na sílu zdravého rozumu, to jsme ještě věřili, že život je založen na tradicích.

13.7.2017 v 11:58 | Karma článku: 26.00 | Přečteno: 1046 | Diskuse

Karel Stýblo

10.000 zachráněných.

Jen těžko si představuji plavbu gumových loděk, jenž do Itálie během třech dní přepravily, více než deset tisíc migrantů. Lidé jsou vyloveni už na moři a přeloženi na méně vratká plavidla neziskovek. A Itálie už nezvládá!

3.7.2017 v 9:43 | Karma článku: 37.79 | Přečteno: 1160 | Diskuse

Karel Stýblo

Byl to konec chlapů v Čechách.

Bude to znít podivně, ale jeden z citátů Karla Marxe zní: „Nikoliv láska k proletariátu, ale láska k milé dělá z muže zase muže.“ Že vojna dělá z chlapců chlapy, jsem se přesvědčil na vlastní kůži.

8.6.2017 v 7:20 | Karma článku: 25.23 | Přečteno: 1030 | Diskuse

Karel Stýblo

Další Babišův skandál.

Produkce bisfenolu A (BPA) neustále roste. Prozatím nikdo nevyčíslil, kolik BPA přibylo s Babišovými účtenkami EET.

26.5.2017 v 8:27 | Karma článku: 20.60 | Přečteno: 801 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ondřej Mrázek

Zkoušení trpělivosti, nebo projev vojenské pitomosti?

Nemůže to být náhoda, že konvoje americké armády brázdí české dálnice vždycky právě v době, kdy je největší dopravní špička. Buď zkoušejí, co všechno si necháme líbit, anebo musí být úplně pitomí.

28.7.2017 v 17:29 | Karma článku: 16.23 | Přečteno: 232 | Diskuse

Jan Dvořák

Komisařka Jourová odolala útoku ČT, premiér Fico zařídil konec potravinového apartheidu

Ve středu večer jsem měl velký strach o naši paní komisařku z Bruselu, křehkou Věru Jourovou. Dostala se pod děsivou palbu moderátora ČT Borka - všem kulkám však odolala.

28.7.2017 v 12:07 | Karma článku: 27.21 | Přečteno: 1143 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

"Merklová horší než Hitler"

tak to zní titulní stránka Erdoganovi hodně a hodně blízkého tureckého deníku Yeni Vakit ze dne 25.7.2017 s fotografií paní kancléřky Angely Merklové, které na prsa Photoshopem nalepili Hackenkreuz.

28.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 16.38 | Přečteno: 866 | Diskuse

Karel Januška

Dalíkovo odsouzení

Pan Dalík byl odsouzen k odnětí svobody. Odnětí svobody nařídil soud výrokem: „Občan Dalík se dopustil trestného činu. Proto bude zbaven osobní svobody v délce čtyř let.“

28.7.2017 v 3:59 | Karma článku: 26.61 | Přečteno: 1082 | Diskuse

Zdenek Horner

Povolit popírání faktů bez omezení?

Nepřestanu asi nikdy litovat, že jsme po listopadu 89 nedokázali zakázat komunistickou stranu. Zato jsou u nás zakázána a stíhána extrémně pravicová hnutí. I když někdy lze nesnadno odlišit, ke které straně spektra hnutí patří.

28.7.2017 v 2:50 | Karma článku: 10.30 | Přečteno: 793 | Diskuse
Počet článků 259 Celková karma 27.41 Průměrná čtenost 783
Důchodce s vlastním názorem, jenž si myslí, že na krmení holubů má ještě času dost.

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.